Třidy a třídní učitelé

Třídní učitelé na prvním stupni ve školním roce 2016/2017

(na stránky třídy se dostanete kliknutím na název třídy)

ZŠ Bezručova

(1. až 3. třídy; Přípravný ročník)

Třída Vyučující - třídní učitel Kabinet Kontakt
Přípravný ročník Mgr. Jana Bezoušková ZŠ Bezručova jana.bezouskova@machovka.cz
1. A Mgr. Miroslava Burešová ZŠ Bezručova miroslava.buresova@machovka.cz
1. B Mgr. Pavla Bartáčková ZŠ Bezručova pavla.bartackova@machovka.cz
2. A Mgr. Petra Mikulášková ZŠ Bezručova petra.mikulaskova@machovka.cz
2. B Mgr. Šárka Michálková ZŠ Bezručova sarka.michalkova@machovka.cz
3. A Mgr. Lucie Vránová ZŠ Bezručova lucie.vranova@machovka.cz
3. B Mgr. Marcela Peremská ZŠ Bezručova marcela.peremska@machovka.cz

 

ZŠ Máchovo nám.

(4. až 5. třídy, školní družina a školní klub)

Třída Vyučující - třídní učite Kabinet Kontakt
4. A Mgr. Monika Kocianová kabinet I. st., přízemí, Máchovo nám monika.kocianova@machovka.cz
4. B Mgr. Jana Rodingerová kabinet I. st., přízemí, Máchovo nám jana.rodingerova@machovka.cz
5. A Mgr. Iva Wimmerová kabinet I. st., přízemí, Máchovo nám iva.wimmerova@machovka.cz
5. B Mgr. Tereza Teršlová kabinet I. st., přízemí, Máchovo nám tereza.terslova@machovka.cz
5. C Mgr. Markéta Kopecká kabinet I. st., přízemí, Máchovo nám marketa.kopecka@machovka.cz

 

Kalendář Akcí: 23. 4. - 29. 4.

23. 4.

08:00 - 15:10 | 8A:
Malá kopaná

08:00 - 15:10 | 8B:
Malá kopaná

08:00 - 15:10 | 9B:
Malá kopaná

24. 4.

08:00 - 11:40 | 1A:
Divadlo, společenské hry

08:00 - 11:40 | 1B:
Divadlo, společenské hry

08:00 - 11:40 | 2A:
Divadlo, společenské hry

08:00 - 11:40 | 2B:
Divadlo, společenské hry

08:00 - 11:40 | 3A:
Divadlo, společenské hry

08:00 - 11:40 | 3B:
Divadlo, společenské hry

25. 4.

08:00 - 23:59 | 3A:
Výjezd 3. tříd - Jedlová

08:00 - 23:59 | 3B:
Výjezd 3. tříd - Jedlová

26. 4.

00:00 - 23:59 | 3A:
Výjezd 3. tříd - Jedlová

23PondělíPO24ÚterýPO25StředaPO 26ČtvrtekPO27PátekPO28SobotaPO29NedělePO
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00