VZDĚLÁNÍ

  • Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem – učitelství pro střední školy: tělesná výchova – geografie;
  • Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem Přírodovědecká fakulta – Specializovaný pracovník pro informační a komunikační technologie (DVPP);
  • Technická univerzita v Liberci, fakulta Přírodovědně-humanitní a pedagogická – Koordinace v oblasti informačních a komunikačních technologií (DVPP);
  • Technická univerzita v Liberci, fakulta Přírodovědně-humanitní a pedagogická – Rozšiřující studium informatiky pro 2. stupeň základní školy (DVPP);
  • Kvalifikační studium pro ředitel škol a školských zařízení (DVPP).

DALŠÍ VZDĚLÁNÍ
  • Cesty k efektivnější výuce
  • Rozumětmédiím, Rozumětmédiím2
  • Využití free a Open Source licencí ve školství
  • Metodika autorské práce při tvorbě on-line kurzu
  • Tvorba kurzů v autorském nástroji ProAuthor
  • Jak být úspěšným tutorem on-line kurzu
  • Jak motivovat žáka
  • Školní vzdělávací a informační systém
  • Využití eLearningu při samostatné přípravě žáka


ZÁJMY:

  • ze světa ICT:

vektorová a 3D grafika, Google – jeho služby a aplikace (GEG Děčín), nové trendy a technologie ve světě IT se zaměřením na vzdělávání, tablet a jeho využití ve škole, Android, Chrome OS a otevřený software, on-line aplikace, infografika

  • jiné:

pedagogika a vzdělávání, sketchnoting, vizuální myšlení a myšlenkové mapy, čínská kultura, pohyb, čaj, příroda, komiks, elektronická a etno hudba

Navštivte naše weby:

Mgr. Martin Lána


pozice: zástupce ředitellky školy; učitel Informatiky (In, Inr) a Zeměpisu (Z) na II. stupni; metodik ICT

vyučující ve třídách (šk. rok 2016/17):
  • předmět Inr (rozšířená výuka): 6. B, 7. A, 9. B, 9. C
  • předmět Z: 8. A

Kalendář Akcí: 13. 11. - 26. 11.

13. 11.

08:55 - 12:35 | 5B: Zámek Děčín

14. 11.

08:00 - 11:40 | 4B: Podzimní dílny

08:00 - 11:40 | 5A: Podzimní dílny

08:00 - 11:40 | 5B: Podzimní dílny

08:00 - 11:40 | 1A: Podzimní dílny 9+1

21. 11.

15:30 - 16:30 | 4A: Třídní schůzky

15:30 - 16:30 | 4B: Třídní schůzky

15:30 - 16:30 | 5A: Třídní schůzky

15:30 - 16:30 | 5B: Třídní schůzky

22. 11.

16:00 - 18:00 | 7A: TŘÍDNÍ SCHŮZKA 7.A

23. 11.

10:55 - 13:30 | 3A: Plavecký výcvik

10:55 - 13:30 | 3B: Plavecký výcvik

13PondělíPO14ÚterýPO15StředaPO16ČtvrtekPO17PátekPO18SobotaPO19NedělePO
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00