VZDĚLÁNÍ

  • Technická univerzita v Liberci (In)
  • Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (TV a Ze)
  • Obchodní akademie Děčín (podniková ekonomika)
další vzdělání:
  • 10/2011 – 09/2013 – Rozšiřující studium informatiky pro střední školy
  • 10/2011 – 05/2012 – ICT specialista (studium pro ICT koordinátory)
  • 03/2011 – 05/2011 – "Být a nebýt bit" (GRV)
  • 10/2010 – 01/2011 – CCNA Exploration – Network fundamentals
  • 10/2010 – 01/2011 – Výuka metodou CLIL – anglický jazyk
  • 06/2010 – Pravidla vedení on-line kurzu
  • 05/2010 – Technické zpracování, implementace a správa administračního softwaru
  • 05/2010 – Školní vzdělávací a informační systém
  • 05/2010 – Pravidla vedení on-line kurzu
  • 04/2010 – Management školní třídy a práce třídního učitele na ZŠ
  • 04/2010 – Technické zpracování, implementace a správa administračního softwaru
  • 04/2010 – Využití e-learningu při samostatné přípravě žáka
  • 03/2010 – Jak motivovat žáka
  • 02/2010 – 05/2010 - „Šance pro rozvoj“ (GRV)
  • 09/2007 – 12/2007 – Tvorba a realizace ŠVP ve výuce geografie
  • 10/2006 – 11/2006 – Evropská integrace pro pedagogy s posílením aktivizačních metod ve výuce
  • 03/2006 – 09/2006 – Projektový management pro pracovníky ve školství
  • 01/2006 – 06/2006 – Počítačová grafika a digitální fotografie
  • 01/2006 – 06/2006 – Informační gramotnost
  • 12/2005 – ICT ve výuce zeměpisu - kurz lektorů pro výuku pedagogů (lektor 01/2006-06/2006)

Zájmy:
  • ze světa IT:  počítačová grafika/design v jakékoli podobě; internet a jeho využití (cloudové služby); web; algoritmizace, programování
  • jiné: Aikido (Aikido Bodai Dojo Děčín); čaj; cestování; hra na kytaru a shakuhachi

  • třídní učitel: není
  • vyučující ve třídách (šk. rok 2016/17):
    • Informatika: 6. A, 6. B, 7. B, 8. B, 8. C, 9. B, 9. C
    • Mediální výchova: 9. B, 9. C
    • Zeměpis: 6. A, 6. B
 

Kalendář Akcí: 18. 9. - 1. 10.

19. 9.

08:00 - 12:35 | 7B: Prales na talíři

21. 9.

08:00 - 09:40 | 1A: 9+1

08:00 - 09:40 | 1B: 9+1

08:00 - 09:40 | 9B: 9+1

08:00 - 11:40 | 7A: Prales na talíři

10:55 - 13:30 | 3A: Plavecký výcvik

10:55 - 13:30 | 3B: Plavecký výcvik

25. 9.

07:10 - 16:00 | 6A: Adaptační výjezd 6. tříd

07:10 - 16:00 | 6B: Adaptační výjezd 6. tříd

26. 9.

07:10 - 16:00 | 6A: Adaptační výjezd 6. tříd

07:10 - 16:00 | 6B: Adaptační výjezd 6. tříd

27. 9.

07:10 - 16:00 | 6A: Adaptační výjezd 6. tříd

18PondělíPO19ÚterýPO20StředaPO21ČtvrtekPO22PátekPO23SobotaPO24NedělePO
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00