• Asistent/ka: Jiřina Kajzrová
  • Počet dětí: 28 žáků
  • Budova: hlavní budova, přízemí

ROZLOUČENÍ

Milí „navždy moji“ PÁŤÁCI :-)

Je to už více , než rok co jsme si uvědomili, jak moc se obáváme tohoto okamžiku, ale myslím, že nejtěžší a nejsilnější chvilku jsme zažili poslední večer na výjezdu po diskotéce, kdy jsme zůstali spontánně a neplánovaně ještě chvilku sedět ve vodní místnosti a povídali si. Tak nějak se nám vůbec nechtělo odejít, myslím, že jsme si všichni v tu chvíli uvědomili, že už je to „naposled“.

Vysvědčení, kromě mé uplakané cesty do školy, jsme si užili už s úsměvem, milými vzpomínkami a jen těmi nejlepšími přáními do budoucna. Vždyť spolu máme spoustu společných zážitků ve škole i mimo ni. Byli jste opravdu moc fajn, a já věřím, že všechno moje snažení, aby se z vás stali především slušní, poctiví a dobří mladí lidé si odnesete do svých životů. Snažila jsem se vás maximálně podporovat, a také vás naučit podporovat se navzájem, protože i to je v životě důležité. Snad jsem byla spravedlivá a doufám, že jsem vám do vaší další životní etapy předala i základní vědomosti, na kterých budete dále stavět.

Gratuluji k zaslouženým vysvědčením, na kterých někteří z vás pilně pracovali:-) Chválím vás také za snahu a aktivitu během výuky a náš "Pirátský školní rok, v jehož průběhu vás neopustila motivace získat co nejvíce bodů ve výuce a získat za své společné úsilí poklad, který jsme si nakonec užili v Aquaparku ve Starých Splavech.

Děkuji vám za celé 4 roky, že jsem s vámi mohla být a sdílet "naše" radosti i starosti:-)

Přeji vám do dalších školních let jen samé úspěchy, děkuji vám všem a Vašim rodičům za krásné a osobní dopisy, nádherné květiny i nápadité a moc milé dárečky.

Paní asistentce moc děkuji za všechno, co pro naší třídu dělala, letos jsme ji měli opravdu za odměnu, děkuji za její pomoc vám, mně a všem dohromady nám a děkuji ji i za to, že vás bude i nadále podporovat ve vyšších ročnících, protože vím, že bude mít tu možnost.

Přeji, ať se často potkáváme, máme se v životě krásně a jsme spokojení. 

Už teď se mi stýská...VÁŽENÍ RODIČE,

Chtěla bych vám moc poděkovat za vaši spolupráci, velmi si jí vážím. Děkuji také za vaši psychickou, materiální i finanční podporu naší třídy v průběhu let, ale hlavně za podporu, péči a přípravu vašich dětí, mých žáků, za úsměvy, milá slova i ocenění naší práce.. 

Budu na vás všechny vždycky vzpomínat s těmi nejhezčími pocity, jsem moc ráda, že jsme spolu mohli být celé 4 roky. Přála bych si, aby všichni rodiče byli tak fajn jako vy, a jejich děti tak šikovné a milé, jako ty vaše. 

Přeji  vám všem hodně štěstí a úspěšné a naplněné další roky studia vašich dětí na naší škole :)


 KRÁSNÉ PRÁZDNINY PLNÉ SLUNÍČKA  A  PŘÍJEMNÝCH LETNÍCH ZÁŽITKŮ.            

Prezentace STAGES

třídní schůzky 19.4.2018
ZDE

VÁNOČNÍ TRHY

christmas decoration by artokem
VYSTOUPENÍ 1

VYSTOUPENÍ 2
VYSTOUPENÍ 3

PROJEKT STAGES

Retro Patterns 3 by Arvin61r58FOTO
ODKAZY

DŮLEŽITÉ!


Odpolení škola probíhá vždy v pondělí a středu od 12,40h - 13,40 hodin.
Klubová družinka probíhá v úterý a ve čtvrtek po vyučování do 14,45 hodin.

Třídní schůzky

odkaz

Kalendář Akcí: 13. 8. - 19. 8.

13PondělíPO14ÚterýPO15StředaPO16ČtvrtekPO17PátekPO 18SobotaPO19NedělePO
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00