• Asistent/ka:Drahomíra Zemanová
 • Počet dětí: 29
 • Budova: Bezručova ulice, 1.patro

INFORMACE

Důležité informace:

Červen

 

 Prázdniny se nám blíží rychlostí blesku, ale do té doby nás ještě čeká:

 • v pondělí 11. 6. na Bezručce nepoteče voda. Do tohoto pátku (8. 6.) si žáci odnesou úbory domů. První dvě vyučovací hodiny máme tělocvik (s sebou pouze notýsek). Sraz bude v 7:45 na Máchovce, žáci budou mít s sebou úbory na TV z domova. Paní uč. Golcheva si je na Máchovce vyzvedne a půjdou se převléct do šatny. Po hodině TV se žáci vrátí s paní učitelkou na hl. budovu, kde žáci budou další dvě vyučovací hodiny v družinové třídě. Úbory si žáci vezmou opět domů. V 11:40 si děti vyzvedne paní vychovatelka a tzv. domácí půjdou domů od Máchovky. Družinka na Bezručce tento den nefunguje.

 • Ve čtvrtek 14. 6. jedeme na školní výlet do Mirákula (v Milovicích). Odjezd v 8 hodin od Máchovky (sejdeme se v 7:45 a žáky odvedeme k autobusu na Teplickou). Návrat kolem 17 hod na stejné místo. Máme objednaný patrový autobus. Dopravu částečně hradí škola. Vstup do dětského parku Mirákulum stojí 100 Kč. Donést do 12. 6. S sebou: pohodlné oblečení (podle počasí), dostatek pití, dvě velké svačiny (jedna nahradí oběd), čelovku (pokud máte) na podbíhání podzemní části hradu, plavky (v případě pěkného počasí) a ručník. Výši kapesného nechám na vás, v areálu se nachází stánky s občerstvením a suvenýry. Kinedryl s sebou na cestu tam i zpět + igelitový sáček. Do autobusu nějakou hračku, hru. Svačit během cesty nebudeme!! Mobily nechte prosím doma z důvodu bezpečnosti, je možné, že by se vrátil někdo bez mobilu. Jakmile budeme vyjíždět z Milovic, budu informovat rodiče každého žáčka/žákyně zvlášť přes SMS.

 • Vybíráme i letos peníze na pomůcky pro 4.třídu – 240 Kč (Jedná se o sešity, žákovské, čtvrtky, náčrtník, barevné papíry, lepidla, silné fixy, tuše, folie, atd.).

  Prosím o zaslání peněz do 22. 6. Objednám hromadně pro celou třídu.

 • V září prosím počítejte se zasláním peněz na pracovní sešity pro 4. r., bude to celkem 410,- Kč (Je to dost peněz, ale vybrali jsme k novým sadám učebnic moc hezké prac. sešity, ze kterých budou žáci myslím nadšeni a bude se jim s nimi
  a v nich dobře pracovat. (jedná se o prac. sešit na přírodovědu, vlastivědu, angličtinu, matematiku, etickou výchovu atd.).

  Peníze klidně můžete zasílat už nyní, uložím jej.

 • teď nás čekají kontrolní prověrky a v posledním týdnu proběhne stěhování na Máchovku

   

 • vysvědčení rozdáme v pátek 29. června, tento den již bez bačkor. S sebou desky na vysvědčení a hlavně dobrou náladu. Máme pouze jednu „vyučovací hodinu“. Tento den vyběhneme ze školy v 8:45 vstříc prázdninám. :)

 

Děti dostaly pochvalu do notýsků za účast a velkou snahu na akademii. Rodičům bych ráda poděkovala touto cestou za to, že nás přišli podpořit.KVĚTEN

 - v úterý 15.5. máme náhradní hodinu plavání 
S sebou do školy Čj, M, notýsky, penály + věci na plavání, tzn. plavky, ručník, mýdlo, desetikorunu na skříňku.

Plavání skončí ve 12:55 h, ke škole dojedem kolem 13:30 h. Družinové děti si převezme paní vychovatelka a půjdou na oběd.


 - ve čtvrtek 24.5. nás čeká AKADEMIE. Vystoupení budou dvě, v půl čtvrté a v půl šesté. V pauze mezi vystoupeními si děti necháme. Podrobné info ještě dostanete.

Vstupenky (60 Kč) se již prodávají ve ŠK.


Duben

- v pátek 13.4. nebude probíhat na ZŠ Bezručova výuka z důvodu konání zápisu do 1. tříd. Školní družina i klub budou v provozu, prosíme rodiče, aby informovali přes notýsek, zda bude jejich dítě doma nebo v ŠD, ŠK.

 - v pondělí 16.4. od 16 hodin se konají třídní schůzky 3. tříd. Účast nutná - informace k výjezdu na Jedlovou,

info o prospěchu, chování, stěhování na Máchovku, atd.

 - v pátek 20.4. proběhne sběr papíru. Zvážený a svázaný papír můžete nosit do školy, dětem do notýsku napište váhu balíčku (karton ne, ten od nás neberou). Odvoz proběhne 20.4. v 8 hodin.

 - od středy 25.4. do pátku 27.4. jsme na třídním výjezdu na Jedlové. Podrobnější info včas dostanete + info na třídních schůzkách


Další info:

Děkujeme za včasné doplacení 610 Kč za výjezd na Jedlovou.  :-)) 


Leden


Akce:

29.1. - přírodovědná přednáška v kině Sněžník o daleké Namibii - 50 Kč (místo TV)

29.1. - 16 hod. - třídní schůzky

31.1. - rozdání  vysvědčení - výpis

31.1. - Hopsárium - zdarma - POZOR!!!! - přeloženo na pozdější termín z
           důvodu velké nemocnosti dětí ve třídě


2.2. - pololetní prázdniny----------------------------------------------------------------------------------------

15.12.

Děkuji všem rodičům, kteří se přišli podívat na naše vystoupení, podpořit své děti a zatleskat jim za jejich výkon. Děti byly rády, když tam někoho "svého" zahlédly, hned se jim lépe zpívalo a recitovalo. Snad se Vám naše vystoupení líbilo.
Děkuji také za návštěvu našeho stánku na vánočních trzích, ve kterém si letos poprvé zkusily prodávat své výrobky děti samotné. Musím je pochválit, své úlohy prodejců se všichni zhostili na výbornou!!!:-)))

-----------------------------------------------------------------------------------------------

28.11.

Co nás čeká v prosinci?

30.11. - poslední plavání - soutěže, odměny, diplomy

4.12. - začíná platit nový rozvrh

8.12. - vánoční dílničky - co s sebou napíšu včas do notýsku

12.12. - divadlo "Čertův švagr" - vstupné 50 Kč

14.12. - vánoční trhy s vystoupením + děti si budou prodávat tentokrát samy - podrobné info najdete včas v notýsku

22.12. - besídka pro děti

--------------------------------------------------------------------------------------

23. 11.

Chtěla bych velmi poděkovat všem rodičům, kteří se dostavili na třídní schůzky. Jsem ráda, že jste přišli v hojném počtu. Také doufám, že sdělené informace Vám byly k užitku a že jste doma všichni pochválili děti za to, že chodí řádně do školy, dělají svědomitě a bez řečí úkoly, rádi se učí  a do školy se těší!!! :-)))

--------------------------------------------------------------------------------------

11.11.

 

Na třídní schůzce (23.11.) poprosím rodiče o podpis, že se seznámili na našich stránkách se školním řádem. Proto prosím jukněte, ať víte, co podepisujete:-) Děkuji. Vaše tř.uč.

--------------------------------------------------------------------------------------

10.9.

S paní učitelkou z vedlejší třídy jsme se rozhodly, že vzhledem k velké finanční zátěži na začátku školního roku, posuneme školní výjezd do Kytlic na květen nebo červen. 

 


Vybíráme na:

pracovní sešity (písanky, matematiky, angličtina, čeština) ……………….... 300 Kč.
Občanské sdružení …………………………………………………………...... 300 Kč 
kopírování ……………………………………………………………………...... 100 Kč

Zaplaťte prosím do konce září. 


Info k fotogalerii a všem článkům ze druhého ročníku – to vše naleznete na těchto stránkách v ARCHIVU.

Vaše tř.uč.
Kompletní fotogalerii z první třídy naleznete ZDE


Uložit

Kalendář Akcí: 13. 8. - 19. 8.

13PondělíPO14ÚterýPO15StředaPO16ČtvrtekPO17PátekPO 18SobotaPO19NedělePO
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00