• Asistent/ka: Jitka Vinická
  • Počet dětí: 30 (15 chlapců, 15 dívek)
  • Budova: ZŠ Bezručova, 1. patro

INFORMACE PŘED PRÁZDNINAMI

 

1) V pátek rozdáváme vysvědčení, děti si na něj musí přinést průhledné desky. Končíme v 8:45 hodin.

 

2) Sběr papíru vyhodnotíme až v září, protože peníze na odměny dorazí o prázdninách. Všem, co starý papír přinesli, moc děkuji, v notýsku je pochvala! .-))

 

3) Ve třídě jsme nechali sešit na geometrii (nepopsali jsme, proto necháme i pro 3. třídu), pokud ho máte doma, nevyhazujte!

Dále tu zůstaly Početníčky a prázdné Pohádkové desky (využijeme ve 3. třídě).

Odnesli jsme úbory na tělocvik, ručníky, bačkory, kufříky.

 

4) V září počítejte s těmito výdaji:

- plavecký výcvik – cca 340 Kč, začínáme ve čtvrtek 14.9.

- pracovní sešity – 300 Kč

- třídenní výjezd do hotelu Kovošrot Kytlice – cca 700 Kč + doprava, termín 25. - 27.9. (následuje státní svátek - čtvrtek 28.9.) :-))

 

5) Nový školní rok začíná v pondělí 4. září – bez bačkor, budeme tu jen do 8:45 hodin. Od úterý pak podle rozvrhu.

 

6) Přes prázdniny občas „ťukněte“ do počítání, hlavně do násobilky. Děti by měly zvládnout přelouskat nějakou knížku, v září si o přečtených knihách budeme povídat.

Při výletech a cestování si děti mohou schovávat nějaké suvenýry z cest, pohledy, fotky...Můžou si zapisovat, kde jste všude byli….Až se vrátíme do školy, určitě jim to pomůže při vyprávění zážitků z prázdnin .-))

 

7) NA ZÁVĚR VELKÁ POCHVALA ZA SPOLUPRÁCI, TRPĚLIVOST A DŮSLEDNOST RODIČŮM. DĚTI CHVÁLÍM ZA SNAHU, AKTIVITU, PRACOVITOST, SLUŠNÉ A KAMARÁDSKÉ CHOVÁNÍ.

UŽIJTE SI NÁDHERNÉ PRÁZDNINY PLNÉ PARÁDNÍCH ZÁŽITKŮ A SLUNÍČKA!

 

Vaše třídní učitelka Šárka Michálková

ČERVEN- čtvrtek 1.6. "Svátkové dopoledne" - informace níže

 - čtvrtek 8.6. školní výlet do ústecké ZOO - pojedeme vlakem, sraz ve třídě. S sebou sportovní oblečení, svačinu a pití, kapesné na menší útratu. Návrat až kolem půl druhé (vlak přijíždí v 13:24 na hl. nádraží) ke škole.

 -  19. června se uskuteční sběr papíru (můžete postupně nosit)

 - ve čtvrtek 22.6. se neučíme, jdeme na vycházku do přírody. S sebou vhodné oblečení, sváču, dostatek pití.

 - v pondělí 26.6. vybírání učebnic - prohlédněte, slepte vypadlé listy, knihy dejte do pořádku

 - v úterý 27.6. kino Sněžník (cena 60 Kč)

 - ve středu 28.6. rozdávání výkresů a pracovních listů (dejte dětem nějakou igelitovou tašku, aby měly v čem přenést)

 - v pátek 30.6. vysvědčení (je třeba mít průhledné desky) .-))

Připomínám, že do konce června je nutné mít zaplaceno 300 Kč na pomůcky pro 3. ročník (čtvrtky, sešity, barevné papíry, lepidlo, štětce, atd.).
V září počítejte s třídenním výjezdem třídy do Kytlic, termín 25. - 27.9., hotel Kovošrot. Cena za pobyt 700 Kč + doprava. Vybírat budeme na začátku 3. třídy.
Nový školní rok začíná v pondělí 4. září 2017.
Vydržte, prázdniny se blíží! .-))


 "Svátkové dopoledne"

Ve čtvrtek 1.6. mají všechny děti svůj svátek - Den dětí. Proto se nebudeme učit a užijeme si dopoledne mimo školu. Sejdeme se ráno ve třídě. Půjdeme pěšky do děčínské knihovny. kde si na krásné velké terase zahrajeme na malíře. Poté se projdeme směr podzámčí a Mariánská louka. S sebou: sportovní oblečení, v batůžku malý ručník na sezení, penál s pastelkami, sváču, pití. Návrat ve 12:35 hodin.

KVĚTEN - ve čtvrtek 11.5. nás čeká "vyrábění s paní Jolanou Novotnou", cena 40 Kč

 - ve středu 17.5. přijde paní fotografka - focení tříd - cena společné fotografie celé třídy je 18 Kč. Je také možnost vyfotit se ve skupince s kamarády - cena 10 Kč. Za skupinkovou fotku ale musí zaplatit každý, kdo na ní je. Proto prosím rodiče, aby mi do úkoláčku na dnes vlepené papírky zapsali, zda skupinku jejich dítě ano či ne.

 - ve středu 24.5. od 10:15 h jdeme do divadla - "Poplach v pohádkovém lese", v rámci projektu "Země voda vzduch", vstupné zdarma

 - ve čtvrtek 25.5. se koná akademie Máchovky v divadle, začátky představení v 15 h a 17 h. Vstupenky se prodávají ve školním klubu od 9.5., cena 60 Kč. Svou vstupenku musí mít i děti. I když letos nevystupujeme (týká se vždy 1., 3. a 5. tříd), přijďte se podívat a pobavit se. .-))

 -----------------------------------------
V červnu nás čeká školní výlet vlakem do ZOO Ústí nad Labem - pátek 9.6. Pokud by nepřálo počasí, může být termín výletu změněn. Bližší info později.

Do konce června také prosím rodiče o zaplacení 300 Kč na pomůcky do 3. třídy - sešity, čtvrtky, barevné papíry, lepidla, atd. Samozřejmě máte i možnost nakoupit si vše potřebné sami (seznam na požádání pošlu), do školy však bude třeba tyto věci donést též do konce června.

DUBEN - v úterý 4.4. jdeme do divadla - cena 50 Kč (zaplaťte prosím do pondělí 3.4.). Protože tento den na Bezručovce nepoteče voda, sejdeme se ráno v 8 hodin rovnou u hlavní budovy Máchovky (družinové děti už tam na nás budou čekat) a odtud půjdeme do divadla. Po skončení divadla se přesuneme na Máchovku, kde se v náhradních prostorách nasvačíme a pak bude záležet na počasí. Pokud to bude jen trochu možné, půjdeme po sváče ven, proto dejte s sebou dětem do tašky náhradní venkovní oblečení, příp. boty. Družinoví mají věci na převlečení ve skříňkách..Krom toho budou mít všichni tento den s sebou penály, notýsky, úkoláček. Pokud zůstaneme ve škole (z důvodu špatného počasí), něco si zahrajeme, nakreslíme, atd. Konec výuky bude jako obvykle v 11:40 hodin. Děti na Máchovce předám paní vychovatelce, Odpolední škola ani Odpolední družinka tento den nebudou. Nedružinové děti si vyzvedněte před Máchovkou, k Bezručce se vracet nebudeme.

 - v pátek 7.4. probíhá na Bezručovce od 8 do 17 hodin zápis do 1. tříd. Z organizačních důvodů proto tento den nebude vyučování, děti zůstávají doma. Školní družina v provozu, v případě zájmu včas informujte paní vychovatelku.

 - v pondělí 10.4. Velikonoční projektové dopoledne, s sebou penál, notýsek, úkoláček, 1 uvařené vajíčko, 1 rajče, kulatý příborový nůž, malé prkénko na krájení, mističku, 1 vyfouklé vejce

 - ve středu 12.4. z důvodu vícedenního vzdělávacího výjezdu všech učitelů bude omezen provoz školy, tzn. nebude vyučování, školní družina tento den v provozu

 - od čtvrtka 13.4. začínají velikonoční prázdniny, které trvají do pondělí 17.4.. Ve škole se sejdeme v úterý 18.4.

 - společné třídní schůzky rodičů a dětí se konají v úterý 25.4. od 15:30 h. Info o prospěchu, chování, o akcích, které nás čekají + další organizační informace. Přijďte s námi strávit příjemnou  hodinu svého odpoledního času. Budeme se na Vás s dětmi těšit!

 - ve čtvrtek 27.4. vyrazíme na celé  dopoledne do ZOO
na výukový program "Lesní zvířátka" spojený s procházkou po zoologické zahradě.
Sejdeme se ráno ve třídě. S sebou vhodné oblečení podle aktuálního počasí, bude určitě nutná pláštěnka či nepromokavá bunda s kapucí, vhodná obuv. Dále do batůžku svačinu, pití, případně  kapesné na drobnou útratu. Vrátíme se normálně podle rozvrhu po půl jedné.

 - 1. a 8. května  státní svátek

BŘEZENPROJEKTOVÉ DOPOLEDNE

Projektové dopoledne s názvem „Bylo, nebylo“ nás čeká ve čtvrtek 9.3. Bude věnováno tomu, o čem se učíme v prvouce, tzn. téma „Minulost, přítomnost, budoucnost“.

Děti budou potřebovat:

1) penál, notýsky

2) nějaký předmět na ukázku, který je „z doby co nejdávnější“ (něco, co máte doma schované a půjčili byste dětem na ukázání do školy, např. po babičce, ze svého dětství, atd…)

3) děti na tento den zkusí na sebe obléci, obout či navléci nějaký kousek oblečení, pokrývku hlavy, nebo doplněk, který „už něco pamatuje“. Zároveň by bylo dobré, aby děti přibližně věděly, koho věc byla nebo je a přibližné stáří tohoto „kousku“

4) posledním bodem je veliká prosba o spolupráci směrem k babičkám, dědečkům, prababičkám..:-))

Byla bych moc ráda, kdyby někdo z Vás přišel ve čtvrtek v deset hodin (tzn. po sváče) na chvíli mezi nás do třídy a byl by ochotný odpovědět na pár zvídavých dětských otázek - „co bylo a nebylo“ v době Vašeho dětství, čím se doba lišila od té dnešní, případně pokud máte ve vzpomínkách nějakou zajímavost. Čím starší vzpomínka, tím lépe. Nejde mi o žádné „odborné pojednání“, ale o příjemné setkání a popovídání pro zvídavá dětská ouška :-)). Pokud by byla i nějaká starší fotka (černobílá?), rádi se podíváme.

Pokud se nějaká ochotná babička či dědeček najdou (když budete tři, budeme spokojeni :-)), napište mi, prosím, do notýsku, abych věděla, kolik hrníčků na čaj či kávu máme připravit.

Moc děkujeme a budeme se těšit.

 

 

POHÁDKOVÉ ČTENÍ


Možná se někteří rodiče dětí ptáte, proč nenosí domů čítanky, proč jsme si je nechali ve škole. Jistě vám děti důvod vysvětlily, pokud ne, vysvětlím já. .-)) Už nějakou dobu jsem si říkala, že by bylo fajn trochu více strávit času u lidových pohádek. Přecejen je to něco, co předáváme my dospělí svým dětem a jednou i tohle "předávání" bude na nich. Už několikrát jsme si ve škole povídali o tom, kdo si doma s rodiči večer čte před spaním nebo jen tak vypráví a slovo "pohádka" zaznívalo často. Ale samozřejmě ne u všech. Jsou  dětí, které ovládají moderní postavy z animovaných filmů, z videoher, ale neznají české pohádky. A protože písmenka jsme už zvládli, jsme ve druhé třídě, budeme ve druhém pololetí s pohádkami trávit více času. A už jsme vlastně začali. Pořídila jsem každému z dětí tzv. "Pohádkové desky". Do nich si budou ukládat různá čtení, pracovní listy, omalovánky - vždy k pohádce, kterou v tom určitém týdnu budeme blíže poznávat. Začali jsme Otesánkem. Čeká nás Červená karkulka. Ve třídě máme sadu 15 pohádkových knížek, čteme tedy ve dvojicích. Tyto knížky si děti nebudou nosit domů. Vždy po dokončení pohádky budou mít děti v notýsku známky z prac. listů, které dokončily, buď ve škole, nebo doma. Místo čtení v čítance bude jako úkol vyznačeno čtení na okopírovaném listě, prosím rodiče o podpis přímo na tento papír. K tomu předpokládám (a vy sami víte, že je to potřeba), že máte doma rozečtenou nějakou další knížku, která odpovídá úrovni čtení vašeho děťátka .-)). Pohádkové desky budou "cestovat" mezi školou a domovem, budeme je potřebovat vždy, když máme čtení.
A já doufám, že přijdou chvilky, kdy vaše děti převypráví pohádku vám rodičům úplně samy.:-))
Až se v aktovkách objeví zase čítanka, koukněte na čtecí kartu, jaká stránka vaše dítka čeká.

ÚNOR


- 3.2. jednodenní pololetní volno

 - jarní prázdniny od 6.2. do 12.2.

Děti, které chyběly ve škole, si přes jarní prázdniny doplní potřebné učivo, dopíší stránky v M, PRV a písance. V pondělí 13.2. si zkontroluji. Děkuji rodičům za dohlédnutí.

 - v úterý 14.2. jdeme do Hopsária - odměna za snahu v 1. pololetí. Vstupné 60 Kč zaplatíme z vánočních trhů. Sraz v 8 hodin u hlavní budovy Máchovky, družinové děti počkají také tam. S sebou pohodlné sportovní oblečení, penál, sváču, dostatek pití, kapesné na drobnou útratu. Návrat v 11:40 h k Bezručovce.

 - ve středu 15.2. zveme na Den otevřených dveří

 - ve středu 22.2. kino "Motani" - 50 Kč, cestopisný dokument o přírodě a zvířatech v Brazílii

 - v pátek 24.2. si užijeme masopustní dopoledne - chystejte masky!! :-)) S sebou kromě masek nějaký netradiční hudební nástroj (cokoliv, co vydává nějaký zvuk, může být doma vyrobený - fantazii se meze nekladou), není však povinné .-))LEDEN 2017


Ačkoli podle množství akcí měsíc leden vypadá jako klidný měsíc, máme toho už dost za sebou :-))
Děti zvládly čtyři kontrolní prověrky - z českého jazyka, matematiky, prvouky a angličtiny. Až na malé vyjímky vše dopadlo "nad očekávání", což jste viděli v notýscích na známkách.

Ve čtvrtek 26.1. nás čeká projektové dopoledne na téma "Naše ruce". S sebou tento den nemusí děti mít učebnice a sešity, jen penály, notýsky, úkoláčky a svačinu.

Pololetní vysvědčení rozdáváme v úterý 31. ledna.
Tento den se budeme normálně učit, jen poslední hodinu věnujeme rozdávání vysvědčení, na které si děti přinesou nějaké desky. Pololetní jednodenní prázdniny vycházejí na pátek 3. února a na ně navazují týdenní jarní prázdniny.KRÁSNÉ VÁNOČNÍ DNY A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!


Vám všem přeje Šárka Michálková
P.S. Velké díky za Vaši účast na vánoční besídce třídy, za pěknou atmosféru, za pochvaly a poděkování, za dárečky, za krásné společné zpívání koled...

 

PROSINEC


 - čtvrtek 1.12. výlet na zámek Libochovice, program "Když v pekle sněžilo"

 - pondělí 5.12. navštíví nás Mikuláš?

 - pondělí 12.12. jdeme do knihovny na besedu, téma Advent, Vánoce
S sebou batůžek se svačinou, pitím, kapesníky, půjdeme pěšky (teplé oblečení - čepice, šála, rukavice), Ráno se sejdeme ve třídě, návrat do půl jedné.

 - úterý 13.12. výrobní dílničky na vánoční trhy
Tento den můžete nechat učebnice doma. Potřebovat budete kromě svačiny penál, úkoláček, notýsek a BAREVNÉ FIXY (budeme vyrábět na trhy).

 - středa 14.12. vánoční trhy naší školy (vystoupení dětí + prodej výrobků)
Učit se budeme první dvě hodiny - český jazyk a matematiku. pak budeme připravovat stánek na trhy, poneseme tam své výrobky.
Zveme rodiče na naše krátké vystoupení na Husové náměstí, přijďte si nás poslechnout v 12:10 hodin a pak si nakoupit u našeho stánku (vánoční výrobek se vám bude určitě líbit a hlavně vás potěší). Po vystoupení děti odvedu ke škole, kde si je převezme družina nebo rodiče. Při prodeji ve stánku, který máme letos společný pro 2. a 3. třídy, se vystřídáme my dospělí (učitelky a asistentky) a budeme rádi, když si se svými dětmi odpoledne trhy v klidu projdete a podíváte se na vánoční zboží našich žáků.
Na naše vystoupení bychom potřebovali pro každého do ruky malý zvoneček a pokud máte, "vánoční nebo mikulášskou" červenou čepici.

 - pondělí 19.12. končí sběr papíru (v 8 hodin bude odvezeno), posílejte svázané a zvážené, nebere se karton
Papír můžete nosit opět do prostoru šaten. Do notýsku dětem zapište, kolik přinesly kilogramů.

 - pondělí 19.12. kino Sněžník
Jdeme hned ráno, takže nesmíte zaspat. .-)) Vybíráme 50 Kč (zaplaťte do pátku 16.12.). Po návratu budeme potřebovat prvouku, čítanku, písanku.

 - čtvrtek 22.12. vánoční dopoledne s besídkou pro rodiče (od 9 hodin)
Toto poslední dopoledne se budeme těšit na rodiče, babičky a další, které zveme na naši krátkou vánoční besídku. Začínat bude v 9 hodin.
S sebou tento den penál, notýsek, úkoláček, zvoneček, trochu cukroví k svačině, hrneček, lžičku, pytlík čaje, cukr + zabalený drobný dáreček do vánoční tomboly, případně dárečky pro další kamarády (stejně jako loni). Letos uděláme z donesených anonymních dárků velkou hromadu, já je očísluji a pak si každý z dětí vylosuje jako v tombole číslo a tím pádem i dáreček pod ním schovaný...:-))
Tento den končíme dříve, v 11:40 h.

 - 23.12. - 2.1. VÁNOČNÍ PRÁZDNINY, do školy jdeme v úterý 3.1.2017

INFORMACE K VÝLETU


Ve čtvrtek 1.12. nás čeká výlet na zámek Libochovice. Sejdeme se ráno ve třídě, přezouvat se výjimečně děti nemusí, abychom se šatnou nezdržovali. Za pět minut osm odcházíme na objednaný autobus k bývalé DM Drogérii. Odjezd v 8:00 hodin. Pokud se dětem dělá špatně, dejte jim ráno Kinedryl (plus jeden na cestu zpátky) + igelitový pytlík pro případ nevolnosti. Na zámku v Libochovicích máme objednaný program "Když v pekle sněžilo", což by měla být prohlídka zámku a sklepení s plněním různých úkolů. Děti by měly být teple oblečeny, ve sklepení prý bude zima. Návrat opět k bývalé DM Drogérii je kolem půl jedné. S sebou batůžek se svačinou a pitím, možno hračku nebo knížku na zabavení do autobusu, kapesné na drobnou útratu. Cennosti a mobily nechte, prosím, doma.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY


Děkuji všem rodičům, kteří se zúčastnili třídních schůzek. A jsem ráda, že z těch pár, co přijít nemohli, se většina omluvila a dohodla na jiném termínu.
Webové stránky naší třídy, které na schůzkách "stávkovaly", už by měly být v pořádku a vám i dětem k plné dispozici..:-))
Pokud by se objevil nějaký problém, že by se vám nedařilo k něčemu dostat, dejte mi vědět...

LISTOPAD - v pátek 4.11. nás čeká Halloween - učení v maskách

Ve dnech 9. - 11.11. nebude probíhat výuka z důvodu vzdělávacího výjezdu všech učitelů naší školy. Školní klub i družina budou v provozu, je třeba se předem domluvit s paní vychovatelkou.

 - ve středu 16.11. od 15:30 jsou třídní schůzky, účast všech rodičů nutná

 - ve čtvrtek 17.11. státní svátek

 - v pondělí 21.11. jdeme do divadla na pohádku "O pračlovíčkovi", vybíráme 50 Kč (zaplaťte prosím do pátku 18.11.). S sebou tento den věci na český jazyk, matematiku, čtení a psaní. Prvouku mít nemusíte.
Připomínám slavnostnější oblečení.:-))
 - ve čtvrtek 1.12. jedeme na výlet na zámek Libochovice, kde máme objednaný program "Když v pekle sněžilo". Cena včetně dopravy je 200 Kč (zaplaťte prosím do 25.11.). Sraz ráno ve třídě. Návrat kolem půl jedné ke škole. Program částečně probíhá venku, proto bude nutné teplé oblečení. Pokud víte, že se vaše dítě výletu nezúčastní , dejte mi vědět do pátku 25.11., abych mohla místa v autobusu nabídnout případným dalším zájemcům (aby se cena zbytečně nezvyšovala)

ŘÍJEN- v pondělí 10.10. proběhne během dopoledne nábor hokejového klubu - týká se pouze chlapců
 - do konce října vybíráme 700 Kč na prac. sešity, kopírování a Občanské sdružení (poplatek na Obč. sdružení je 300 Kč a platí se za každého žáka, ne za rodinu)
 - počátkem října se "rozjela" Odpolední škola (týká se 6 dětí)
 - v  pondělí 24.10. máme projektové dopoledne "Jablíčkový den". Tento den děti nebudou potřebovat knížky ani sešity, s sebou penál, notýsek, úkoláček + jedno jablko, kousek nějakého dalšího ovoce (stačí půlka) - banán, mandarinka, kiwi....,  škrabku, malou misku, lžičku. Děti by měly být oblečeny v jablíčkové barvě (stačí tričko) - tj. červená, žlutá, zelená
 - ve stejný den přijde paní fotografka udělat vánoční fotky pro přihlášené děti (které mají zaplaceno 230 Kč). Pokud budete chtít děti obléknout do něčeho "krásného", mohou si "jablíčkové tričko" vzít až po focení (mělo by se začít hned první hodinu)
 - od středy 26.10.začínají podzimní prázdniny
 - v pátek 4.11. nás čeká Halloween - učení v maskách

Důležitá informace:
Ve dnech 9. - 11.11. nebude probíhat výuka z důvodu vzdělávacího výjezdu všech učitelů naší školy. Školní klub i družina budou v provozu, je třeba se předem domluvit s paní vychovatelkou.
ZÁŘÍ


 - V češtině se učíme nově abecedu, děti mají za úkol naučit se ji nazpaměť do konce září
 - nelekejte se, pokud děti někdy nepřinesou domů všechny učebnice, se kterými ráno do školy odešly -  aby neměly těžké tašky, pokud to půjde, knížky necháme v lavici (pokud nebude z učeb. např. domácí úkol)
 - některým žákům ještě chybí ve třídě ručník, nůžky, kapesníky, úbor na TV (letos necháváme v šatně)
 - pokud v rozvrhu máme dvě hodiny ČJ, tak ta druhá je vždy čtení (potřebujeme čítanku) + psaní (písanka)
 - jsem ráda, že pravidelně podepisujete čtecí karty - doufám, že po pozorném a poctivém přečtení zadané stránky
 - dohlížejte, prosím,  na pečlivost při psaní domácích úkolů. Stále platí, že je třeba vaše přítomnost a kontrola. U některých dětí se domácí práce zhoršila, úkoly jsou s chybami (ačkoliv podepsané). V případě odbyté práce dětičky např. úkol v písance přepisují, což je pro ně dvakrát tolik práce.
Většina dětí se ale snaží psát krásně a daří se jim to. .-)) 
 - od října začneme opět s diktáty
 - také v matematice doma trénujte sčítání a odčítání zatím do dvaceti. Nově přidáváme i počítání s přechodem přes 10, zatím přičítáme k 9
 

JSME NA ZAČÁTKU

Vážení rodiče, milé děti,
vítám vás na nových webových stránkách naší třídy 2. B. Přeji vám i sobě, abychom si na nové prostředí rychle zvykli a tyto stránky pro nás byly přehledným a příjemným místem, kde najdete nejen potřebné informace, ale i fotografie ze školního života vašich kluků a holčiček. Právě prohlížení těchto obrázků určitě děti povede k pestřejšímu vypravování o tom, co ve škole prožívají a jak školní dny ve své třídě tráví.
Tak ať společně zažijeme úspěšný druhý školní rok!
VŠECHNA WEBOVÁ ALBA ZDE

CO JE NOVÉHO?

- v letošním školním roce je nás opět 30 - 15 kluků a 15 holek. Třídu opakují dva žáci, dva noví k nám zase přišli - je to Kačka a Eric a já doufám, že se jim u nás bude líbit
 - velkou pomocí je pro nás nová paní asistentka - paní Jitka Vinická
 - pracovní výchovu bude učit paní učitelka Burešová (1. A), protože já tou dobou učím angličtinu u prvňáčků
 - ranní družina už není na Bezručovce, ale na hlavní budově Máchovky

VYBÍRÁME:

300,- Kč             pracovní sešity pro 2. třídu
300,- Kč             příspěvek Občanskému sdružení školy
100,- Kč             kopírování
Zaplaťte, prosím, co nejdříve. Děkuji.

50,- Kč               ukázka výcviku dravců (pátek 23.9.)

DŮLEŽITÉ INFORMACE A AKCE, KTERÉ NÁS ČEKAJÍ, SE VÁM BUDOU ZOBRAZOVAT V ORANŽOVÉM POLI NA ZAČÁTKU TŘÍDNÍHO WEBU.

ROZVRH HODIN


ROZVRH HODIN NAŠÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/2017
Uložit  

Kalendář Akcí: 24. 7. - 30. 7.

24PondělíPO25ÚterýPO 26StředaPO27ČtvrtekPO28PátekPO29SobotaPO30NedělePO
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00