• Asistent/ka:
  • Počet dětí: 28
  • Budova: ZŠ Máchovo nám.

Plánované akce školního roku 2017/2018

AKCE BUDOU PRŮBĚŽNĚ DOPLŇOVÁNY:



5.9.    projektový den "Den pro mou třídu"

6.9.    akce Tonda obal
7.9.    seznamovací třídní schůzky od 16 hodin
25.-27.9.    adaptační výjezd 6. ročníků - chatová osada Jachta Staré Splavy (800 Kč)
29.9.    ředitelské volno


13.10.    planetárium Morava (40 Kč)
20.10.    divadelní představení Staré řecké báje a pověsti (60 Kč)
26.-27.10.    podzimní prázdniny


13.11.    Africká kultura (prezentace o Africe se zaměřením na Kongo, africká folklórní hudba a tance)
14.11.    projektový den "Podzimní dílny"
14.11.    pedagogická rada - 1. čtvrtletí
15.-16.11.    výjezd pedagogických pracovníků (provoz školy omezen, ŠK a ŠD fungují bez omezení)
21.11.    třídní schůzky
28.11.    soutěž v přehazované - děvčata


11.12.    projektový den "Zimní dílny"
14.12.    vánoční trhy na Husově náměstí od 11 do 16 hodin
20.12.    Vánoční laťka - školní přebor ve skoku vysokém
22.12.    vánoční besídka "Možná přijde i Ježíšek"
23.12.- 2.1. 2018    vánoční prázdniny


12.1.    bowlingový turnaj
25.1.    pedagogická rada - 1. pololetí
31.1.    vysvědčení


2.2.    pololetní prázdniny
8.2.    masopustní učení v maskách
12.-18.2.    jarní prázdniny
20.2.   projektový den "Finanční svoboda"


16.3.   výstava Mumie světa
29.-1.4.    velikonoční prázdniny


18.4.    pedagogická rada - 3. čtvrtletí
19.4.    projektový den "Jarní dílny"
19.4.    třídní schůzky


14.5.    Pohár rozhlasu (atletické závody ve Varnsdorfu)
18.5.    Planeta Země 3000 - projekce filmu Barma v kině Sněžník (60 Kč)
24.5.    AKADEMIE v městském divadle



15.-24.6.    sportovní výjezd Itálie (5 500 Kč + 25O Kč)
18.6.    olympiáda základních škol

21.6.    pedagogická rada - 2. pololetí
25.6.    branný den
29.6.    vysvědčení

Kalendář Akcí: 23. 4. - 29. 4.

23. 4.

08:00 - 15:10 | 8A:
Malá kopaná

08:00 - 15:10 | 8B:
Malá kopaná

08:00 - 15:10 | 9B:
Malá kopaná

25. 4.

08:00 - 23:59 | 3A:
Výjezd 3. tříd - Jedlová

08:00 - 23:59 | 3B:
Výjezd 3. tříd - Jedlová

26. 4.

00:00 - 23:59 | 3A:
Výjezd 3. tříd - Jedlová

00:00 - 23:59 | 3B:
Výjezd 3. tříd - Jedlová

27. 4.

00:00 - 11:40 | 3A:
Výjezd 3. tříd - Jedlová

00:00 - 11:40 | 3B:
Výjezd 3. tříd - Jedlová

23PondělíPO 24ÚterýPO25StředaPO26ČtvrtekPO27PátekPO28SobotaPO29NedělePO
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00