• Asistent/ka:Jana Středová
  • Počet dětí: 26
  • Budova: Bezručova

ÚVODNÍ STRÁNKA TŘÍDY - NOVÁ

Fotografie z akcí naleznete  v našich webových albech

Pokud dítě chybí musí být omluveno do 3 kalendářních dní. Zastavte se hlavně pro všechny pracovní sešity. Úkoly a probraná cvičení pro chybějící žáky najdete zde.

Odkazy k procvičování učiva a čtecí karty najdete zde.


Milí rodiče,

 

s dětmi jsem se rozloučila a také Vám chci popřát krásné léto. Čas utekl jako voda a pohádkový školní rok je za námi. Velice Vám děkuji za spolupráci v tomto školním roce, za Vaši účast na školních akcích, za Vaši podporu a za to, jak se dětem věnujete. Je to především Vaše zásluha, jak se dětem ve škole daří.

Děti dostaly pracovní listy a pracovní sešity domů. Matematiky si necháváme na příští školní rok, budeme v nich v září pokračovat.  Každé z dětí má své osobní tempo, a tak některá cvičení dětem chybí. Některé stránky jsme záměrně vynechali. V těchto sešitech můžete libovolně trénovat a procvičovat a vše Vám zůstává. Všechno učivo je probrané. Je třeba pravidelně číst a psát, jinak se může stát, že děti začnou zapomínat, nenechávejte si učení na konec prázdnin. Nezadávám žádné úkoly ani nebudu kontrolovat, co jste udělali nebo přečetli. Vše nechávám na Vás – rodičích. Pokud budete chtít, tak na stránkách třídy najdete různé materiály k vytištění a procvičování.

 

Přeji Vám i Vašim dětem krásné a ničím nerušené prázdniny a děkuji za krásné květiny a dárky.

 

Vaše paní učitelka Monika Kocianová

HONBA ZA POKLADEM
Deváťáci si  pro naše děti na rozloučenou připravili program. Hledání pokladu si všichni užili a nakonec jsme den zakončili společným hraním na hřišti.


VÝLET DO RŮŽOVÉ
V pátek 22.6. jsme vyrazili navštívit mýdlárnu v Růžové. Počasí nám příliš nepřálo, ale i tak jsme si užili krásného tvoření. Každý si nazdobil mýdlo i krabičku podle svých představ. Nedalo nám to, a tak jsme vyzkoušeli hmatové chodníčky. Na závěr výletu jsme vyzkoušeli všechny atrakce na dětském hřišti.


KNIHOVNA PODRUHÉ

Tento den nám byly slavnostně předány knihy v knihovně. Tuto událost jsme spojili s promítáním a procházkou po městě. Krásně jsme si také užili na Mariánské louce.


VÝLET HŘENSKO

Ve středu 13.5. jsme byli na školním výletě. Autobusem jsme jeli do Janova k Hájenkám, odkud jsme po zelené sešli mezi Divokou a Edmundovu soutěsku. Tam jsme si opekli špekáčky a hlavně utráceli kapesné. Pak jsme Edmundovo soutěsku projeli na lodičkách a nakonec jsme velkou lodí dojeli zpět do Děčína.

Fotografie najdete ve webových albech a také zde.


ZOO


V pondělí 11.6. jsme byli do ZOO. Čekal nás komentovaný program o zvířátkach, které žijí v naší přírodě. Prohlédli jsme si samozřejmě i ostatní zvířata, ale celou ZOO jsme projít nemohli. Fotografie najdete zde.


AKCE ČERVEN:


29.6. Slavnostní předávání vysvědčení
- vyučování končí v 8:45

Dále vybíráme peníze na nákup sešitů, papírů, čtvrtek, barevných papírů a jiných pomůcek do 2.třídy – 250,-Kč

Peníze, které vybíráme jsem upravila podle toho, jaký máte přeplatek – UPRAVENÉ CENY NAJDETE V PAPÍROVÉ ŽK – MĚSÍC ČERVENZde najdete školní řád. Žádám Vás o jeho přečtení.

 Kalendář Akcí: 16. 7. - 22. 7.

16PondělíPO17ÚterýPO 18StředaPO19ČtvrtekPO20PátekPO21SobotaPO22NedělePO
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00