• Asistent/ka:Lucie Plechatá
  • Počet dětí: 24
  • Budova: Bezručova

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH 3.B

Fotografie z akcí naleznete  v našich webových albech

Vážení rodiče,

s dětmi jsme se již rozloučily a také Vám přejeme krásné léto. Je za námi velmi neobvyklý školní rok. Děkujeme za spolupráci v něm a Vaše nasazení při domácím vzdělávání během druhého pololetí. To, jak jste se výuce věnovali, se jistě odrazí v začátku dalšího školního roku.
    Některé děti mají pracovní sešity i učebnice doma, a tak mají šanci doplnit chybějící učivo přes prázdniny. Připomínáme, že po prázdninách pokračujeme v pracovním sešitě z českého jazyka (2. díl) a v pracovním sešitě z angličtiny. Pokud je mají děti doma, tak je nezapomeňte v září donést i s učebnicemi.
Přejeme Vám i Vašim dětem krásné a ničím nerušené prázdniny a těšíme se na viděnou ve 4. třídě.

Vaše paní učitelka Monika Kocianová a slečna asistentka Lucie Plechatá

Byl vytvořen nový portál pro on-line výuku pro celou školu, najdete tam přehledně vše, co je třeba i pro sourozence z jiných tříd a od jiných vyučujících. Přímo naše třída se Vám zobrazí po kliknutí na obrázek:

 


 

ČLOVĚK A JEHO ZDRAVÍ

Opět jsme se dostali ke skupinové práci. Učíme se o lidském těle. Informace získávají děti nejen od paní učitelky a z pracovního sešitu, ale i sledováním videí a vyhledáváním v encyklopediích. Skupiny tvoří plakáty a společné pracovní listy. Každý sám pak bude mít krásný lapbook o lidském těle. Co je to lapbook najdete zde.

POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ

Čas letí, pololetí je za námi. Výpisy vysvědčení jsme si rozdali v indiánském duchu a s indiánským pohoštěním.


LEDNOVÉ POKUSY

 

 

 

VÁNOCE NA ZÁMKU

 

Jeden den jsme strávili na zámku, kde jsme si prohlédli interiéry, které byly doplněny vánoční výzdobou. Cestou nás také čekaly úkoly, při kterých jsme se seznámili s různými vánočními zvyky.

Kalendář Akcí: 10. 8. - 16. 8.

10PondělíPO11ÚterýPO12StředaPO13ČtvrtekPO 14PátekPO15SobotaPO16NedělePO
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00