• Asistent/ka: Irenka Šafránková
  • Počet dětí: 21
  • Budova: ZŠ Bezručova ul.

Třídní schůzky

Vážení rodiče,
děkuji za Vaši včerejší účast na prvních letošních schůzkách. Děkuji i těm, kteří jste se omluvili a domluvili si jiný termín. 
Včera jsme Vás s Irenkou požádaly o různý materiál, který bychom mohly s dětmi využít a dnes jste nás již začali záso-
bovat sklenicemi, korálky, stuhami,...věcmi na výrobu. Co nepoužijeme na trhy, dáme do zásob na PV a VV. 
Děkujeme

Halloweenské učení

V pátek ráno zaplnily celou Bezručku tucty dušíků, ježibab, upírů, dýní, ... . V naší druhé B to nevypadalo jinak. Strašidýlka krom masek donesla spoustu dobrot, které umístila na společný hodovní stůl. Ten byl o přestávkách nepřetržitě obležen - maminky strašidýlek - moc  děkujeme. 
Vaše malá strašidýlka

Bruslení

V říjnu začala největší akce tohoto školního roku - bruslení. Děti se těšily a já měla obavy. Těch nástrah co čekalo: doprava na zimní stadion, přeprava objemných zavazadel s výbavou, převlékání a nazouvání bruslí a  nakonec samotná výuka...  Lekce ještě neskončily, tak nechci nic zakřiknout, ale musím se s Vámi podělit o radost, kterou mám nejen z Vašich dětí, ale i z Vás. Děti jsou úžasné, poslouchají trenéry na slovo a již po pár lekcích jezdí, jak ostřílení bruslaři. Vám chci též ještě jednou velmi poděkovat, neb byť chodíte do zaměstnání, neleníte a v hojné míře dorazíte na každou lekci, pomáháte s oblékáním a nazouváním bruslí a následně se radujete ze svých ratolestí drandících po ledu. Velké poděkování od nás všech patří mamince Klárky, která nám nezištně každou lekci dopravuje objemné (a pro děti ne zrovna lehké) batožiny. Džme si pěstě, ať šťastně dojezdíme a pak pošlu anketu, ohledně možnosti bruslení v příštím školním roce :). 

Upozornění :-)

Vážení rodiče,
ještě jednou touto cestou připomínám, že vedle pracovních sešitů, které většina z Vás zaplatila ( 293Kč), dostaly děti zapůjčené učebnice českého jazyka a čítanku. Při předání byla každá kniha podepsána a byl zaznamenám její stav. Na konci školního roku je vybereme, aby je mohly používat jiné děti. Při jejich poškození bude vypočítána finanční náhrada. 
Děkuji za spolupráci :-)

Soutěžíme s chobotničkou

V loňském školním roce jste úspěšně soutěžili s Marťánkem. Letos do našich vod připlul  chobotnička a připravila pro vás zajímavé odměny, ale chce za ně nasbírat 50 přísavek do  svých chapadel.Šance na získání přísavky budou v matematice, češtině, ..., ale i za  kamarádské chování, vytvoření něčeho zajímavého nebo užitečného :-).
Hodně úspěchů - přísavek.

Vaše chobotnička

Jak si udělat pěkné klima v naší třídě


Během prvních dnů si sami nastavíme pravidla, která nám pomohou bezpečně doplout až do přístavu konce školního roku.

Jsme již druháčci

Prázdniny utekly jako voda a z nás se stali druháčci. Povyrostli jsme nejen na těle, ale i na duši, proto v tomto školním roce nepojedeme v pohádkách, ale budeme plout na palubě naší plachtetnice, do různých zákoutí nových poznatků a zážitků. Přejme si, aby nám při dlouhé a náročné celoroční cestě bylo vždy příjemně.

Kalendář Akcí: 7. 6. - 13. 6.

07PondělíPO08ÚterýPO09StředaPO10ČtvrtekPO11PátekPO 12SobotaPO13NedělePO
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00