Spolek přátel školy

Spolek přátel školy při ZŠ Máchovo náměstí

Předseda spolku: Miroslava Starková

Zástupce předsedy spolku: Štěpánka Domecká
(Telefon:+420 775 861 787, e-mail: stepanka.domecka@machovka.cz)

e-mail: spolek@machovka.cz

web:    spolek.machovka.cz

Aktuálně:

Poskytujeme záštitu projektu MŠMT Letní kempy 2021 pro 23 kempů ve spolupráci s devíti děčínskými základními školami - ev. číslo: 0480/12/KEMP/2021.
Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy

O nás:

Občanské sdružení přátel školy při ZŠ Máchovo nám. vzniklo 7. 7. 1999  (6. 3. 2017 bylo přejmenováno na Spolek přátel školy při ZŠ Máchovo náměstí) s cílem větší spolupráce a informovanosti mezi vedením školy, učiteli, rodiči a dětmi.

Základní účely spolku:

• pomoc škole při realizaci naplňování volného času žáků
  • ochrana přírody a majetku
  • rozvoj tělesné výchovy a kultury
  • pomoc rodinám v oblasti sociální a zdravotní péče

Naše činnost:

• schůzky minimálně 1x za rok přístupné rodičům i veřejnosti
  • podpora projektů a cílů školy
  • dobročinné akce
  • akce při ZŠ Máchovo nám. (Akademie, Vánoční trhy, Olympiády, výjezdy, prezentace…)
  • výběr dobrovolných finančních prostředků od rodičů a finanční podpora školy  ( Spolek přispívá na pronájem divadla na Akademii,na ŠK, na materiál a akce určené pro žáky všech ročníků, na dopravu na výlety,na zájmové činnosti, na rozloučení s deváťáky a jiné projekty.)

Výjezd ŠD- Doksy

Keramický kroužek